Plastové okno Exclusive Line

Kód: EXCLUSIVELINEW
Neohodnoceno
1 Kč / ks 0,83 Kč bez DPH
Na dotaz

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Plastové okno Exclusive Line

Exclusive Line

Okno z umělého materiálu Exclusive Line je inovativním, 7- komorovým rozvázáním v systému Schüco LivIng. Zaručí velmi vysokou tepelnou izolaci, která dosud nebyla možná bez použití dalších, dražších řešení. Díky spolehlivému a trvanlivému řešení v tomto systému nabízíme až 10 let záruky. Okno Exclusive Line je produkt, který vám pomůže chránit před vloupáním, umožní vám ušetřit až 45% na vytápění a díky verzi Elegant Vás budou tešit i výjimečné estetické hodnoty.

  • Balíček 3-skel 4/18/4/18/4 Ug=0,5 W/m²K s rámečkem SWISSPACER.

BEZPEČNOST - Sázejte na bezpečnost!

Okna v této verzi poskytují ochranu v případě základních činností zahrnujících fyzickou sílu. Výběrem modelu SECURITY získáte produkt s odolností proti vloupání ve třídě RC1N. Okno je vybaveno osmihrannými zajišťovacími šrouby a západkami proti krádeži ve všech rozích a protivrtnou deskou namontovanou na kazetě espagnolette.

PASIVNÍ - Zisk tepla v zimě a ochrana před teplem v létě!

Aby okna dosáhla tak nízkého součinitele prostupu tepla, je verze PASSIVE vybavena kombinovanou jednotkou se trojitým zasklením vyplněnou kryptonem, navíc byl použit konečný rám teplého swisspaceru. Dvě vrstvy zasklení jsou pokryty nízkoemisním povlakem, díky kterému není tepelná propustnost skla vyšší než 0,4 W / m2K. Okno PASIVNÍ splňuje požadavky institutu ift Rosenheim v oblasti pasivní konstrukce.

ELEGANT - Vícebodové uzamykací kování s neviditelnými závěsy

Verze ELEGANT je okno vybavené sklopným a otočným kováním, které je diskrétně skryté ve vůli polodrážky. Díky tomuto designu kování jsou závěsy při zavřeném okně neviditelné. Kromě estetických hodnot získáváme jedinečné technické parametry - nosnost křídla do 150 kg. Okno s neviditelnými závěsy má také lepší tepelnou izolaci, protože závěsy jsou zcela skryté v suché komoře mezi křídlem a rámem okna, takže nevzniká žádný tepelný most.

Standardní barvy

 Vlastní barvy

 

Kliky

activPilot Comfort PADK

Výhody nového způsobu větrání Větrání přes 6 mm mezeru mezi křídlem a rámem okna je možné díky použití jedinečných tvarovek - systému activPilot Comfort, který vytvořili designéři společnosti Winkhaus. Větrání na 6-tku se nevztahuje pouze na šířku štěrbiny, přes kterou probíhá výměna vzduchu, ale i na 6 výhod, které jej odlišují od tradičního větrání. 1 Zdravé 2 Bezpečné 3 Úspora energie 4 Bez průvanu 5 Žádný nepříjemný hmyz 6 Za každého počasí. Srovnání s větráním přes sklopné okno. Zvýšená odolnost proti vloupání je způsobena jedinečným designem prvků kování. Ocelové západky na každé straně okna stěžují vytlačení křídla z rámu. Z vnější strany je stěží viditelné, že okno se jednoduše nezavírá, protože svislá klika je skrytá při kolejnici. Díky tomu můžete byt větrat i když jste mimo domov. Výměna vzduchu, zejména v zimě, stojí hodně cenné energie. V případě větrání na 6-tku, čerstvý vzduch proudí do interiéru pomaleji a rovnoměrně se šíří po celé místnosti. Díky tomu se rychleji zahřívá na teplotu v interiéru. Ztráty energie jsou mnohem nižší než při větrání přes nakloněné okno.

activPilot Select

Inovace skrytá uvnitř okna Móda pro velké zasklení a úzké profily, zvýšený zájem o okna se zvýšenou energetickou účinností a absorpcí zvuku jsou nejnovějšími trendy ve stavebnictví. Produkt activPilot Select vytváří nové možnosti pro designéry a výrobce oken. Tento sklopný a otočný hardware, zcela skrytý v mezeře mezi drážkami, umožňuje konstrukci oken s plochou křídla 3 m² a hmotností 150 kg. Kování activPilot Select má modulární strukturu a je rozděleno do 2 hmotnostních tříd. Standardní verze je přizpůsobena oknům s maximální hmotností křídla 100 kg. Použitím pouze dvou dalších prvků: lišty závěsu křídla a adaptéru, získáme řešení přizpůsobené křídlům o hmotnosti 150 kg. Minimálně kroky, maximální komfort Instalační koncept hardwaru znamená zjednodušenou montáž a nastavení. Kování nevyžaduje žádné speciální vrtání nebo frézování v profilu. Uzamykací body mohou být umístěny v blízkosti rohů okna, což zajišťuje větší stabilitu a ochranu proti vloupání. Montér může zavěsit list v rámu sám. Nadčasová estetika oken s neviditelnými panty. Snadná údržba Nosnost do 150 kg umožňuje použití zasklení se zvýšenou izolací. Pro okna s vysokým bezpečnostním standardem až do třídy RC2

activPilot Comfort

Výhody nového způsobu větrání Větrání přes 6 mm mezeru mezi křídlem a rámem okna je možné díky použití jedinečných tvarovek - systému activPilot Comfort, který vytvořili designéři společnosti Winkhaus. Větrání na 6-tku se nevztahuje pouze na šířku štěrbiny, přes kterou probíhá výměna vzduchu, ale i na 6 výhod, které jej odlišují od tradičního větrání. 1 Zdravé 2 Bezpečné 3 Úspora energie 4 Bez průvanu 5 Žádný nepříjemný hmyz 6 Za každého počasí. Srovnání s větráním přes sklopné okno. Zvýšená odolnost proti vloupání je způsobena jedinečným designem prvků kování. Ocelové západky na každé straně okna stěžují vytlačení křídla z rámu. Z vnější strany je stěží viditelné, že okno se jednoduše nezavírá, protože svislá klika je skrytá při kolejnici. Díky tomu můžete byt větrat i když jste mimo domov. Výměna vzduchu, zejména v zimě, stojí hod
  Nadpis odstavce
  Jelikož slunce jasně září a na obloze byste od východu k západu hledali mráček marně.
ně cenné energie. V případě větrání na 6-tku, čerstvý vzduch proudí do interiéru pomaleji a rovnoměrně se šíří po celé místnosti. Díky tomu se rychleji zahřívá na teplotu v interiéru. Ztráty energie jsou mnohem nižší než při větrání přes nakloněné okno.

 

Sklenění

Na zasklení PAGEN používá nízkoemisní izolované sklo s širokou škálou skleněných vložek, které nám dodává společnost Effect-Glass. Sklo použité v oknech PAGEN je moderní a technologicky vyspělý výrobek. Vyznačuje se dvoustupňovým těsněním mezi rozpěrou a dvěma nebo třemi skleněnými tabulemi, což zase zvyšuje životnost výrobku. Izolační skleněné jednotky se vyrábějí na plně automatizovaných specializovaných výrobních linkách s použitím těch nejkvalitnějších komponentů. Důsledná kontrola v každé fázi výroby zajišťuje vysokou kvalitu konečného produktu. Izolační skleněné jednotky mohou obsahovat libovolné konfigurace skleněných tabulí ze široké škály značek Effect-Glass, které zajišťují: tepelnou izolaci, požární odolnost, bezpečnost, ochranu před sluncem a hlukem.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: