Hliníkové okno MB 86

Kód: MB86
Neohodnoceno
1 Kč / ks 0,83 Kč bez DPH
Na dotaz

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Hliníkové okno MB 86

MB 86

Okenní a dveřní systém MB-86 je produkt s velmi dobrými parametry, který dává příležitost uspokojit různé potřeby uživatelů. Struktura jeho sekcí má 3 varianty v závislosti na požadavcích na úsporu tepelné energie: ST, SI a AERO. MB-86 je první systém hliníkových oken a dveří na světě, ve kterém byl použit aerogel - materiál s vynikající tepelnou izolací. Mezi výhody systému MB-86 patří také vysoká pevnost profilů, která umožňuje konstrukci velkých a těžkých konstrukcí. 

Funkce, které ovlivňují funkčnost a estetiku struktur vytvořených v systému MB-86: 

  • široké tepelné přestávky s novým tvarem umožňující použití další přepážky v izolační zóně profilu 
  • dvousložkové centrální těsnění dokonale utěsňuje a tepelně izoluje prostor mezi křídlem a rámem
  • široká škála profilů zaručuje požadovanou estetiku a pevnost konstrukce
  • zasklívací lišty s přídavným těsněním, dostupné ve třech variantách: Standard, Prestige a Style 
  • tvary profilů přizpůsobené k montáži různých typů obalového kování, včetně skrytých závěsů 
  • široká škála zasklení umožňuje použití všech druhů skla, včetně dvoukomorových, akustických nebo proti vloupání 
  • Profilová drenáž dostupná ve dvou variantách: tradiční nebo skrytá 
  • Možnost výroby oken a dveří proti vloupání ve třídě RC1 - RC3 a oken ve třídě RC3i

Standardní barvy

 Vlastní barvy

Rukojeti

Kliky

activPilot Concept

ActivPilot Concept je kování, které na trhu vyniká moderním designem, mimořádnou funkčností a pohodlím používání. Transparentní modulární systém poskytuje výrobci oken vyšší efektivitu, zejména díky výrazně sníženému počtu komponentů. Inovativní uzamykací systém založený na osmihranných hříbovitých šroubach vám umožní snadno změnit standard ochrany proti vloupání okna. V případě potřeby je možné zvýšit standard odolnosti proti vloupání do třídy 1 nebo 2 nahrazením rámových úchytek ochranou proti vloupání. Hardwarový systém activPilot CONCEPT je řada vybavení, které zvyšuje bezpečnost oken, mezi které patří: osmiúhelníkový systém nastavení hříbků, zámek nesprávné polohy kliky, pojistky proti krádeži po obvodu okna, espagnolette s pevnou výškou rukojeti, 8-stupňové nastavení přítlaku křídla na rám, dvě západky proti odcizení na každém křídle. Kování activPilot CONCEPT lze použít pro jednokřídlé a vícekřídlové balkónové okna a dveře s pevným a pohyblivým sloupkem.

activPilot Select

Inovace skrytá uvnitř okna Móda pro velké zasklení a úzké profily, zvýšený zájem o okna se zvýšenou energetickou účinností a absorpcí zvuku jsou nejnovějšími trendy ve stavebnictví. Produkt activPilot Select vytváří nové možnosti pro designéry a výrobce oken. Tento sklopný a otočný hardware, zcela skrytý v mezeře mezi drážkami, umožňuje konstrukci oken s plochou křídla 3 m² a hmotností 150 kg. Kování activPilot Select má modulární strukturu a je rozděleno do 2 hmotnostních tříd. Standardní verze je přizpůsobena oknům s maximální hmotností křídla 100 kg. Použitím pouze dvou dalších prvků: lišty závěsu křídla a adaptéru, získáme řešení přizpůsobené křídlům o hmotnosti 150 kg. Minimálně kroky, maximální komfort Instalační koncept hardwaru znamená zjednodušenou montáž a nastavení. Kování nevyžaduje žádné speciální vrtání nebo frézování v profilu. Uzamykací body mohou být umístěny v blízkosti rohů okna, což zajišťuje větší stabilitu a ochranu proti vloupání. Montér může zavěsit list v rámu sám. Nadčasová estetika oken s neviditelnými panty. Snadná údržba Nosnost do 150 kg umožňuje použití zasklení se zvýšenou izolací. Pro okna s vysokým bezpečnostním standardem až do třídy RC2.

activPilot Comfort

Výhody nového způsobu větrání Větrání přes 6 mm mezeru mezi křídlem a rámem okna je možné díky použití jedinečných tvarovek - systému activPilot Comfort, který vytvořili designéři společnosti Winkhaus. Větrání na 6-tku se nevztahuje pouze na šířku štěrbiny, přes kterou probíhá výměna vzduchu, ale i na 6 výhod, které jej odlišují od tradičního větrání. 1 Zdravé 2 Bezpečné 3 Úspora energie 4 Bez průvanu 5 Žádný nepříjemný hmyz 6 Za každého počasí. Srovnání s větráním přes sklopné okno. Zvýšená odolnost proti vloupání je způsobena jedinečným designem prvků kování. Ocelové západky na každé straně okna stěžují vytlačení křídla z rámu. Z vnější strany je stěží viditelné, že okno se jednoduše nezavírá, protože svislá klika je skrytá při kolejnici. Díky tomu můžete byt větrat i když jste mimo domov. Výměna vzduchu, zejména v zimě, stojí hod
  Nadpis odstavce
  Jelikož slunce jasně září a na obloze byste od východu k západu hledali mráček marně.
ně cenné energie. V případě větrání na 6-tku, čerstvý vzduch proudí do interiéru pomaleji a rovnoměrně se šíří po celé místnosti. Díky tomu se rychleji zahřívá na teplotu v interiéru. Ztráty energie jsou mnohem nižší než při větrání přes nakloněné okno.

 

Sklenění

Na zasklení PAGEN používá nízkoemisní izolované sklo s širokou škálou skleněných vložek, které nám dodává společnost Effect-Glass. Sklo použité v oknech PAGEN je moderní a technologicky vyspělý výrobek. Vyznačuje se dvoustupňovým těsněním mezi rozpěrou a dvěma nebo třemi skleněnými tabulemi, což zase zvyšuje životnost výrobku. Izolační skleněné jednotky se vyrábějí na plně automatizovaných specializovaných výrobních linkách s použitím těch nejkvalitnějších komponentů. Důsledná kontrola v každé fázi výroby zajišťuje vysokou kvalitu konečného produktu. Izolační skleněné jednotky mohou obsahovat libovolné konfigurace skleněných tabulí ze široké škály značek Effect-Glass, které zajišťují: tepelnou izolaci, požární odolnost, bezpečnost, ochranu před sluncem a hlukem.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: